Dani kruha
Autor: Administrator , 17. 10. 2016.

Obilježen Dan kruha u u 1. d razredu

14. listopada 2016. za učenike 1.d razreda organizirana je radionica povodom Dana kruha.
Radionicu je pripremila i vodila gospođa Albine Bošnjak, majka učenice 1. d razreda. Cilj radionice je bio približiti učenicima proces nastajanja pekarskih proizvoda kroz praktični rad,uključiti roditelje u rad s djecom i tako produbiti suradnju roditelja i škole.
Učenici su zajedno s majkom Lucije Bošnjak mijesili tijesto i oblikovali perece, pletenice, slance, kiflice, razvlačili tijesto za štrudlu i istinski uživali u praktičnom radu kao i u blagovanju vlastitih proizvoda.