Radionica „OBITELJ PČELA“
Autor: Administrator , 15. 12. 2016.

U sklopu nastave prirode i društva za učenike 1.c i 1.d razreda održana je radionica „Obitelj pčela“.

Radionicu je održao gospodin Krunoslav Kosić sa svoja dva sina, Mihaelom  Kosićem (učenikom 1.d razreda) i Kristijanom Kosićem (bivšim učenikom naše škole).
Gospodin Kosić je na jednostavan način uz Power Point prezentaciju približio učenicima život i rad pčelinje zajednice.
Učenici su imali priliku u učioni vidjeti kako izgleda košnica, sače u koje pčele pohranjuju med, živu maticu oko koje se stvara pčelinja zajednica, nekoliko živih pčela medarica, odjeću koja je potrebna svakom pčelaru da bi se mogao baviti pčelarstvom.
S interesom su pratili izlaganje gospodina Kosića i sa zanimanjem proučavali predmete koji su im bili prezentirani u učioni.
Na kraju radionice svaki učenik zasladio se medom.