Festival jednakih mogućnosti i Retkovec FEST
Autor: Administrator , 29. 5. 2018.

Naši Retkovečki bubnjar i žongleri  sudjelovali su na 17. Festivalu jednakih mogućnosti koji se održao od 22. do 24. svibnja 2018. na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu. Bubnjari su sudjelovali tijekom prvog dana Festivala, 22. svibnja 2018., pod vodstvom Sonje Burić.

U subotu, 26.5.2018., nastupilli su i na 2.Retkovec FEST-u. Nastup ima svrhu poslati poruku kako kvalitetno provoditi slobodno vrijeme razvijanjem novih vještina (bubnjanje, žongliranje….).
Navedeni projekt  organiziraju Mjesni Odbor Novi Retkovec i Vijeće Gradske četvrti Donja Dubrava s partnerima.