Državno prvenstvo školskih sportskih društava
Autor: Administrator , 10. 5. 2019.

Od 20.3.do 22.3.2019. u Poreču je, u organizaciji Hrvatskog športskog saveza, održano Državno prvenstvo školskih sportskih društava RH. Na tom natjecanju sudjelovali su i učenici naše škole, koji su se natjecali u atletici i u stolnom tenisu. Izuzetno smo zadovoljni smještajem i uslugama hotela Delfin, organizacijom natjecanja i ugodnom atmosferom tijekom cjelokupnog boravka.  Naši učenici su se dokazali odličnim rezultatima i uzornim ponašanjem. Posebno smo ponosni na našu Anamariju Čibarić, učenicu 7. razreda,  koja je u utrci na 80 metara osvojila brončanu medalju.