Projekt "Jednaki u različitosti"
Autor: Administrator , 31. 5. 2019.

Tijekom ove školske godine provodio se projekt o multikulturalnosti i multilingualnosti “Jednaki u različitosti”. Cilj projekta bio je pokazati multikulturalnost učenika naše škole, odnosno stanovnika naselja Retkovec, a zamišljen je tako da učenici fotografiraju različite predmete i imenuju ih riječima svog materinjeg/zavičajnog govora ili jezika ili govora svojih baka/djedova, a uz to i književnom riječju.

Više pročitajte u dijelu Projekti/Programi.