Miris knjige ponovo u Dječjem kazalištu Dubrava
Autor: Administrator , 25. 10. 2019.

Tehnologija mijenja naše živote, načine na koje pričamo priče te utječe na interes za čitanje….

Iva Lehunšek Panić već dugi niz godina voditeljica je Dramskog studija u Dječjem kazalištu Dubrava te svaku kazališnu sezonu završava s nekoliko samostalnih produkcija.

Članovi Novinarske skupine OŠ Retkovec , učenici 6.e razreda, i njihova voditeljica M.Bohm pogledali su 28.rujna 2019. u Dječjem kazalištu Dubrava kazališnu predstavu Miris knjige, redateljice i voditeljice Dramskog studija Ive Lehunšek Panić.
Jedne od glavnih uloga u toj predstavi imali su i učenici naše Škole, Tia Marija Šulentić i Tristan Ilić.
U predstavi Miris knjige djeca tragaju za onom posebnom knjigom, knjigom koja će im biti zanimljiva…knjigom koju će sami pisati….

Jesu li ju pronašli, i što će sve na tom putu doživjeti, saznat ćete pogledate li ovu fantastičnu predstavu…

Novinari