Plaćanje školske prehrane
Autor: Administrator , 11. 9. 2020.

Poštovani roditelji i skrbnici,

za  ostvarivanje prava na popust pri plaćanju prehrane molimo pošaljite u školu po djetetu i dokumente koji su za to potrebni, i to što prije a najkasnije do 18.9.2020.

Potrebni dokumenti su:

- Rješenje o dječjem doplatku za ovu god.- (s datumom od 01.03.2020. nadalje)
- Rješenje centra za socijalnu skrb na zajamčenu minimalnu naknadu zajedno sa zadnjom isplatnicom -  za 7./2020.
- Rješenje o invalidnosti s postotkom invalidnosti
- ako su oba roditelja nezaposlena – Potvrde s burze

Ostale pojedinosti možete pročitati na oglasnoj ploči kod ulaznih vrata u školu. Sve dokumente koje prilažete molimo iskopirati i kopiju predati učiteljici jer originale ne vraćamo.

Molimo uz dokumente, po mogućnosti i ako je imate, pošaljite i e-mail adresu na koju će se slati uplatnice.