Posjet iz Francuske - Meet project
Autor: Administrator , 13. 3. 2015.

"Meet project" (Meeting European Educational techniques") temelji se na ideji da će škola budućnosti biti europska škola te je zbog toga važno razviti europsku mrežu motiviranih kolega učitelja diljem Europe koji će biti u mogućnosti raditi na različitim vrstama projekata kako bi upoznali i razmijenili obrazovne pristupe i metode rada u različitim europskim školama.
Projekt se sastoji u ostvarivanju suradnje nekoliko škola iz različitih europskih zemalja kako bi se proučile tri glavne stavke ­ opremljenost škola informacijsko ­komunikacijskom tehnologijom te način uporabe tehnologije u obrazovne svrhe, inkluzija učenika sa posebnim potrebama u redoviti školski program, načini provođenja vremena i aktivnosti nakon redovitog programa u školi.
Ovog su tjedna kolege iz Francuske posjetili našu školu.

Više o samom projektu i kako sve protječe možete pratiti na stranici: