Postani i ti digitalni ninja
Autor: Administrator , 17. 10. 2016.

Od ove školske godine pokrenut je program Digitalne akademije.
Sretni smo što se i naša škola našla na popisu ustanova u kojima će se provoditi ovaj program.

U Digitalnu Akademiju mogu se uključiti sva djeca koja trenutno pohađaju osnovnu školu, bez obzira da li se nastava odvija u njihovoj školi ili nekoj od škola u blizini. Jednostavno, odaberite školu koja vam najviše odgovara i izvršite prijavu, dobrodošli ste u bilo koju školu prema vašem izboru.

Trajanje Digitalne Akademije je 70 školskih sati, raspoređeno u 35 nastavnih tjedana sa po 2 školska sata u bloku tjedno u popodnevnom terminu. Nastava započinje tijekom listopada.

Za više detalja i informacija posjetite službenu stranicu Akademije
http://digitalna-akademija.hr ili Facebook stranicu