Generacija NEXT
Autor: Administrator , 31. 5. 2019.

Kako smo već treću godinu uključeni u STEM područje, prvi puta smo prijavili projekt za ovogodišnji donacijski natječaj Hrvatskog Telekoma Generacija Next. Cilj je bio osmisliti projekt upravljanja na Arduino platformi na slobodnu temu. Tijekom rada na kreativnom natječaju korištena je opremu koju smo dobili. Izrada projekta je trajala kroz nastavnu godinu. Nosioc projekta je učenik 8.-og razreda Lovro Milišić.
Video prikaz rada pogledajte na poveznici.

Više o samom projekt pogledajte na dijelu Generacija NEXT.