Obavijest učenicima koji koriste organizirani prijevoz
Autor: Administrator , 13. 8. 2019.

Učenici koji već imaju iskaznicu za prijevoz od 25.08.2019. mogu otići na ZET prodaju karata, I-Novine ili Tisak sa napomenom besplatni Organizirani prijevoz kako bi napunili kupon za slijedeću školsku godinu.
Učenici 1. razreda koji će koristiti Organizirani prijevoz trebaju ispuniti tiskanicu, priložiti sliku i školi dati na ovjeru tiskanicu kao i do sada te  sredinom 8. mjeseca donijeti u ZET na izradu istih.
Također i drugi učenici koji 1. put  vrše izradu i koriste Organizirani prijevoz po Ugovoru Grada Zagreba i ZET-a kao prijevoznika,  1. izrada je za učenike besplatna.