Red vožnje školskog autobusa za 7.9.2020.
Autor: Katarina Skupnjak, 4. 9. 2020.

Niže se nalazi red vožnje školskog autobusa za ponedjeljak 7.9.2020. Molimo učenike i roditelje/staratelje da pročitaju dodatne upute koje se nalaze ispod reda vožnje.

PONEDJELJAK (7.9.)

Slavonska - 7.20

Čulinečka – 7.40

OŠ Retkovec - 10.20

Slavonska - 12.40

Slavonska - 13.20

OŠ Retkovec - 15.45

OŠ Retkovec - 16.25

*** u autobusu je obavezno nošenje zaštitne maske za SVE učenike

*** Molimo učenike putnike koji u školi trebaju biti  7.40 da koriste autobus koji sa Slavonske avenije polazi u 7.20, a učenici koji pred školom trebaju biti u 7.50 da koriste kasniji autobus (onaj koji sa stajališta u Čulincu polazi u 7.40)

Nakon završetka nastave u ponedjeljak u jutarnoj smjeni je organiziran odvoz SAMO za učenike nižih razreda (2. i 4.) i učenike viših razreda (6. i 8. razred) koji žive na udaljenijem području (Resnički Gaj i Slavonska avenija). Sve ostale učenike 6. i 8. razreda molimo da iznimno u ponedjeljak nakon nastave iz škole odu pješice kući.

Od utorka, 8. rujna 2020. godine SVI učenici putnici moći će koristiti školski autobus pridržavajući se propisanih epidemioloških mjera.