Obavijest za roditelje
Autor: Administrator , 4. 9. 2022.

Zbog radova u ulici Aleja javora pozivamo roditelje i učenike na dodatan oprez pri dolasku do škole te apeliramo na roditelje da se u što je moguće manjoj mjeri kreću automobilima ispred glavnog ulaza u školu kako bi se izbjeglo stvaranje gužvi te na taj nacin dovodila u pitanje sigurnost djece. U slučaju potrebe, molimo koristiti parkirališna mjesta u okolici škole (Sljezova ulica i Ulica breza).
Ovim putem još jednom naglašavamo da je parking u dvorištu škole namjenjen za parkiranje automobila djelatnika škole te je put koji vodi do stražnjeg ulaza u školu namijenjen isključivo za dostavna vozila.
Još jednom Vas molimo da nam pomognete u zajedničkom nastojanju da Vašoj i našoj djeci omogućimo što sigurnije kretanje u neposrednoj blizini Škole.