Nastup bubnjara u OŠ Petar Zrinski
Autor: Administrator , 2. 6. 2014.

Bubnjari Osnovne škole Retkovec imali su odličan nastup na stručnom skupu "Živim život bez nasilja", koji se održao 21. svibnja 2014. u Osnovnoj školi Petra Zrinskog u Zagrebu.

Na stručnom skupu govorilo se o važnosti školskih preventivnih programa u prevenciji nasilja i ostalih neprihvatljivih ponašanja te o odgojnoobrazovnom sustavu kao bitnom dioniku u kreiranju djeci zanimljivih sadrzaja s ciljem kvalitetnog provođenja slobodnog vremena.

Afirmacijom djece i mladih u sredini u kojoj žive te razvijanjem različitih vještina i sposobnosti potičemo njihov zdrav razvoj kroz bolju sliku o sebi, jačanje samopouzdanja i samopoštovanja, jačanje grupne kohezije i razvoj socijalnih vještina.

"Mi smo bubnjari Retkovec škole.
 Jako smo spretni,
 sve nas cure vole.

Bubnjevi naši daleko se čuju,
 al nisu ratni,
 vec radost poručuju.

U slobodno vrijeme nove vještine razvijamo,
 bubnjanjem i žongliranjem svijet zanimljivijim činimo."

A u galeriji slika možete pogledati i fotografije sa nastupa.